Mireserdhe moving image by marquee html codeJe ne ☞Blog Shqiptare,,, blogu shitet,per me shume ne blogshqip@gmail.com

Book Flip by

18 March 2014

4 Top 10 Blog in Albania

Mirembrema bloger qe na ndiqni ,do ju tregojme   10 TopSites ne Shqiperi ,sipas alexa.com.                  1.Top Cannel Eshte nje burim i besueshem per perhapjen e informacionit                                                                    2.Balkan Web Informacione ne gjuhen
shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojne shqiptare                                                                   3.Gazeta Tema Gazeta e perditshme e pavarur me lajme nga Shqiperia dhe rajoni                                          4.ikub.al Informacione te shumellojshme si lajme njoftime,prona ne shitje,oferta punesimi                       5.Shqiptarja.com Eshte websit me ri ku shikon permblrdhjen javore nga shqiperia dhe ballkani ne menyre te shpejte                                                               6.Albeu.com Nje portal i pavarur ,me seli ne Tirane ,i themeluar ne korrik te  vitit 2003                                    7.noa.al Agjensia Kombetare e lajmeve                       8.Panorama ONLINE Gazeta panorama online           9.Telegrafi Portali informativ-Lajmet e fundit nga  Kosova,Shqiperia,Maqedonia dhe Bota                             10.Shekulli-online Gazeta me e madhe ne Shqiperi.            -------->per me shume shiko (ktu)

4 comments:

 1. Une kalova ktu http://shikoblogun.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Urime per blogun. Eshte ndertuar vertet shume bukur dhe kendshem.E zbulova tani vone dhe kam gjume tani, por neser patjeter do te rrikthehem per ta pare me ne detaj.

  ReplyDelete
 3. Ju falenderojme per komentin

  ReplyDelete
 4. Ayo Kawan, segera Bergabung bersama kami SITUS BOLA ONLINE TERPERCAYA dengan MINIMAL DEPOSIT HANYA Rp25.000 dijamin AMAN DAN TERPERCAYA hanya di WARUNGGOL TERPERCAYA

  Situs Judi Bola Resmi

  AgenSbo

  Judi Dadu

  Tangkasnet

  Maxbet

  Baccarat Online

  Sic Bo Online

  Agen Resmi Sbobet


  WARUNGGOL

  IDNSPORTS
  TARUHAN JUDI IDNSPORTS

  Dengan Modal Rp25.000 Anda Bisa Memenangkan Ratusan Juta Bersama Kami
  Proses Cepat) dan Minimal Pasang Parlay hanya Rp.10.000

  ReplyDelete

Blog stats