Mireserdhe moving image by marquee html codeJe ne ☞Blog Shqiptare,,, blogu shitet,per me shume ne blogshqip@gmail.com

Book Flip by

06 December 2013

1 Sot kater 7,777

Mirembrema bloger qe na ndiqni,e hapa blogun rastesisht dhe me dolen,,, 7,777 ,

26 November 2013

Fol shqip

                             

03 November 2013

0 Blogu im

 Mirembrema bloger,sot do ju tregoje blogu im,nje blog ndryshe nga te tjeret,ndertuar e mirembajtur nga Totoi  ,per te pare me shume kliko (ketu)

30 October 2013

0 Superliga e shqiperise

Bloger! sot do ju tregojme,si te kemi rezultatet e superliges shqiptare ne blog ose ne faqen tuaj,vetem me kater hapa ,per te pare kliko

12 October 2013

0 Ne jemi profesioniste

Lexova dje ne nje sait,intervisten e nje lojtari te zvicres ku fliste,qe tifazat kuq e zi duhet tna kuptojne se ne jemi profesioniste,mos te na thone tradhtare!--->sipas lojtarit

03 August 2013

0 Teuta Karakashi

Per  te shikuar me shume kliko (ketu)

10 April 2013

1 Vendose nje foto te bukur prane titullit Blog Archive

Per ju bloger fillestar,sot do ju tregojme se si te vendosim foto prane Blog Archive,si te jemi futur ne llogarin

01 March 2013

1 Flasiw Shqip

Shiko blogun tone te ri,kliko ne link per tepare me shume--> (flasiw)

22 February 2013

0 Si te ndryshojme email foto ne blog

Sot do ju tregojme si te ndryshojme foton e email ne fund te postimit. 1.Pult>Dizajn>Edit HTML shenojme kutine e vogel

17 February 2013

0 Blog personal ose profesional

Ke qejf dhe oreks per te hapur nje blog!po deshiron te hapesh  blog personal ose profesional ne bloger,na kontakto ne andresen,,,

0 Si te formojme firmen ne fund te postimit

Sot do ju tregojme si te vendosim firmen ne fund te postimit,per te formuar firmen do,,,

28 January 2013

0 Si te vendosim Gadget mbi HEADER

Mirembrema bloger,sot do ju tregojme si te vendosim gadget ne krye,dmth mbi emrin e blogut, 1.Pult>Dizajn>Edit HTML shenojme kutine e vogel "Expand Templates widget"

19 January 2013

0 Nuk friksohem

Nuk me frikson fukaralleku,per kundrazi cmoi me shume ato qe kam krijuar deri tani ,nuk me frikson uria,agjerimi te ben mire ,me friksojne

Blog stats