Mireserdhe moving image by marquee html codeJe ne ☞Blog Shqiptare,,, blogu shitet,per me shume ne blogshqip@gmail.com

Book Flip by

29 May 2012

1 About blog

Pak fjale per blogun tone,nuk meret me politik,nuk eshte me ngjure ,nuk e shikoi si gazetar ,nuk garanton postime te perditshme , nuk pranojme detyrime dhe garipa , nuk eshte blog lojra por eshte i lire dhe gjithmone do te jete , ne blog shqiptare do te gjeni :*
histori te verteta te postuara nga vete autori*,*'mesime' per blogjet tuaja me etikata klik (Tips) do te gjeni keshilla nga Totoi       Kujdes: po nuk ke njohje te mire te kodeve HTML mos ju fute fare kti muhabeti se do ta besh lemesh blogun ,ne nuk mbajme pergjegjsi ne qoftese te prishet blogu ,duhet te lexosh mire blogun para se te besh veprime ,         Kujdes: duhet te besh Backup blogun para se te fillosh gacmimet brenda ne kodet,para se te jete voone              Ndalohet te formosh mbi postimet e mia     ( psh po te jesh gazetar pa mare leje me E-mail nga Totoi nuk duhet te publikosh blogun  blog shqiptare ne site te ndryshme              Ndalohet rreptesishte te formosh ose te kopjosh mbi postimet tona        Me respekt Totoi   kthehu ne-->    Blog Shqiptare

1 comment:

  1. obrigada pela visita ja estou te seguindo

    bjs

    iza

    ReplyDelete

Blog stats