Mireserdhe moving image by marquee html codeJe ne ☞Blog Shqiptare,,, blogu shitet,per me shume ne blogshqip@gmail.com

Book Flip by

21 October 2012

0 Nga gazeta, sot ne Internet

Dikur lexonim gazetat , ku gazetari kish emrin dhe firmen ne fund te temes,kurse sot kemi internetin(netin).Tani kemi bloglajme,news,vip,etj ,,,jane te mdhenj se i mbeshtet dhe sistemi qe kemi te jene te mdhenj e kupton,duan si e si
te na mbushin mendjen sikur dicka po bejne,mendoje se nuk i shohim lajmet si duhet.Po te shikosh ne nje 24ore  4-5 do jene te sakta,te tjerat jane bud@lleqe,kopjojne na nje sait ne tjetrin ,pastaj kemi dhe ca qe i nxjerin jashte e kupton per te klikuar njerzit,si fotot e bleones,ajo tjetra me bikini,etj me radhe,se ata fitim klikimin kane nuk duan tja dine per fansat e saitit,ata numerojne klikimet,se cdo klikim kthehet ne leke,po pse re karagjoz te bej klik dha like! per te pare bud@lleqet qe nxjer ti,vetem sa per te hubur kohe per as gjr tjeter nuk ia vlen,,,Tani ata qe duan ta humbasin kohen me bud@lleqet le te vazhdojne,,,kurse ti shoke qe bie dakort me mendimet tona ,mire eshte ti fshish ,mos te dalin me perpara,mos ta humbasesh kohen kot,,,    Faleminderit per kohen tuaj.

0 koment , ju faleminderit ,:

Post a Comment

Blog stats